Norėtumete padidinti savo apyvartą?

 • Norėtumete padidinti savo apyvartą? 

     Atlikta interneto ir Socialinės medijos analizė rodo, kad visos paslaugos ir prekės, kurios pozicionuojamos Socialinės Medijos pagalba, remiasi i WEB arba e-parduotuves (forumai, įvairūs portalai ir pan. yra ne kas kita, kaip skelbimų lentos.

     Labai aiškiai matome begale skelbimų internete, kurie rodo, kad vartotojas dažniausiai turi "ką'' pasiūlyti pardavimui. Dėl šios priežasties, tokie interneto erdvės instrumentai, kaip Page, Store/Shop, Auction, Buy Group, Ideas, Fundraising yra būtini ne tik kievienam vartotojui, bet ir įmonėms.  Vienintelė sąlyga  -  prieinama kaina, tam kad kiekvienas vartotojas galėtų atkartoti savo prekes ir paslaugas  Meniu programoje pasirinkęs E-Commerce ir E-Business

     Tokia idėja gali būti įgyvendinta tiktai soc.tinklo platformoje, kur galima bendrauti, pozicionuoti savo prekes, paslaugas, užsiimti soc.medijos saviraiška ir tuo pat metu vykdyti pardavimus tokiu pačiu principu, kaip vykdoma prekyba eBay.com plaformoje! 


  Kodėl turėtų parsiduoti būtent Jūsų pozicinuojama prekė ar paslauga?


     Astrid Ventures socialinio tinklo idėja yra labai paprasta!

  Priskaičiuotos premijos sumą, (kurią greičiausiai norėsite panaudoti apsipirkimui) Jūs galite išsigryninti 100-tu procentu.

     Gerb. verslo dalyviai! 

  SocEarn.com rekomenduoja iki 50% priskaičiuotos premijos panaudoti apsipirkimamas e-parduotivėse eančiose šiame tinkle pasirinkus Meniu: E-Commerce & E-Business!

     Tam kad, eBusiness platforma SMM įgautų savo pagreitį t.y. maksimaliai užsipilytų juridiniais ir fiziniais asmenimis SocEarn.com rekomenduoja užregistruoti parduotuves, kurios užpildys soc.erdvę  tomis prekėmis, kurias Jūs norite įsigyti už Jums priskaičiuotas premijas! Būtinai priminkite, kad Jūs neesate vienintelis dalyvis, kuris yra numatęs įsigyti konkrečią prekę ar paslaugą. Dauguma žmonių vis gi vertina kokybę !
   
     Mes tvirtai tikime, kad ši dėja pasitarnaus ne vien tik fiziniams , bet ir  juridiniams asmenims , kurie pozicionuoja savo prekes ir paslaugas, lygiaverčiai. 
  E-verslo platformoje pelnas gaunamas ir nuo partnerystės programos struktūros,  nuo mažmeninių sandėrių, nuo grupinių pardavimų, aukcionų, galima susirinkti lėšas už vertingas idėjas ir konkursus.
   
  Pasinaudokite unikalia proga padidinti savo apyvartą, savo parduotuvės apyvartą savo įmonės!
0 comments