Sužinokite, kodėl Google Street View reikalingas būtent Jums

 • Sužinokite, kodėl Google Street View reikalingas būtent Jums ir Jūsų verslui.

  Kas tai yra Google Street View verslui?  Google Street View yra naujausia Google technologija, leidžianti į pasaulį pasižiūrėti 360 laipsnių kampu. Specialiomis rodyklėmis pažymėti perėjimai iš vienos 3D panoramos į kitą sudaro įspūdį, kad žmogus keliauja tam tikroje vietovėje, nesvarbu, ar tai gatvė, ar pastato vidus.
  Google Street View yra sudaryta iš daugybės virtualių turų, kuriuos sukuria Google Street View aparatai (automobilis, filmakrepšis-kuprinė, vagonėlis skirtas fotografavimui patalpose, sniegomobilis, triratis) arba profesionalūs Google patvirtinti ir atrinkti fotografai, turintys reikalingą techniką ir įgūdžius.
  Google Street View pasauliui pristato gatves, miestus, kraštovaizdžius be kelių, įvairius turistinius objektus, muziejus, o taip pat ir vietinį verslą. Visas turinys yra pasiekiamas laisvai naudojantis bet kuriuo įrenginiu, jis yra NEMOKAMAS. Google Street View yra integruojamas į Google paieškos sistemos rezultatus ir naudingas visiems, kas ieško tam tikrų objektų, adresų, verslo objektų ir vietovių.
  Mes užsiimame Google Street View turų fotografavimu ir esame įsitikinę, kad ši technologija turi prigyti ir Lietuvoje. Privalumų tiesiog yra daugiau, nei trūkumų, o patogumas interneto vartotojams ir nauda – nepamatuojama.   Kodėl Jūsų verslui reikia Google Street View?

  Google Street View galimybės leidžia pristatyti ne tik įspūdingus kraštovaizdžius ir miestų gatves, bet ir nedidelius verslo objektus. Jei Jūs esate verslo atstovas, pasvarstykite galimybę susikurti savo Google Street View.

  Kaip Google Street View padeda Jūsų verslui?

   • Google Street View galima susieti su verslu tik suvedus visą reikalingą informaciją apie Jūsų verslą. Kadangi informaciją suveda Google sertifikuotas fotografas, Google laiko ją patikima ir teisinga. Tokiu būdu Jūsų verslas atsiranda Google ir paieškos sistemoje.
   • Google Street View yra rodomas vietinėje paieškoje, dešinėje pusėje šalia Jūsų verslo aprašymo. Lankytojai gali apie jus sužinoti ir su jumis susisiekti net neužeidami į Jūsų interneto svetainę. Tai puiki reklama.
   • Jūsų potencialūs klientai pageidautų pasižiūrėti, kaip atrodo jūsų biuras, kavinė, sandėliai, kitos patalpos neatvykdamas pas jus? Google Street View tai leidžia padaryti. Parodykite savo klientams ką turite gražiausio, o dar nebaigtas sutvarkyti vietas tiesiog paslėpkite.
   • Jūsų kaimynystėje įsikūręs objektas gadina jūsiškio vaizdą? Google Street View galimybės yra gana plačios, todėl galima sukurti tokį virtualų turą, kuriame kaimynų netvarka nebesimatys ir lankytojai bei klientai nebus šiurpinami netvarkingais vaizdais.
   • Google Street View virtualus turas yra nesunkiai įdiegiamas įmonės tinklalapyje kontaktų skyrelyje, todėl visi interesantai jus lengviau – jie gali pasižiūrėti, kaip privažiuoti prie jūsų objekto, kur pasistatyti automobilį, kiek toli reikia paeiti iki pagrindinio įėjimo, kaip susiorientuoti patalpoje ir t.t.

  Tai privalumai, kuriais galite išsiskirti iš savo konkurentų ir tapti artimesni interneto vartotojams.

  Visą darbą padaro Google sertifikuotas fotografas, įskaitant ir Jūsų verslo informacijos suvedimą į Google profilius.

  Kiek kainuoja Google Street View? Susipažinkite su kainomis čia:

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
0 comments