Sužinokite, kodėl Google Street View reikalingas būtent Jums.

Event Details

Led by - Professional Miner
Host - Best Girls
Category - Sales
May 26, 2016 7:44 PM EEST
Lithuania

Kas tai yra Google Street View verslui?
Google Street View yra naujausia Google technologija, leidžianti į pasaulį pasižiūrėti 360 laipsnių kampu. Specialiomis rodyklėmis pažymėti perėjimai iš vienos 3D panoramos į kitą sudaro įspūdį, kad žmogus keliauja tam tikroje vietovėje, nesvarbu, ar tai gatvė, ar pastato vidus.
Google Street View pasauliui pristato gatves, miestus, kraštovaizdžius be kelių, įvairius turistinius objektus, muziejus, o taip pat ir vietinį verslą. Visas turinys yra pasiekiamas laisvai naudojantis bet kuriuo įrenginiu, jis yra NEMOKAMAS. Google Street View yra integruojamas į Google paieškos sistemos rezultatus ir naudingas visiems, kas ieško tam tikrų objektų, adresų, verslo objektų ir vietovių.
Google Street View yra sudaryta iš daugybės virtualių turų, kuriuos sukuria Google Street View aparatai (automobilis, filmakrepšis-kuprinė, vagonėlis skirtas fotografavimui patalpose, sniegomobilis, triratis) arba profesionalūs Google patvirtinti ir atrinkti fotografai, turintys reikalingą techniką ir įgūdžius.
Mes užsiimame Google Street View turų fotografavimu ir esame įsitikinę, kad ši technologija turi prigyti ir Lietuvoje. Privalumų tiesiog yra daugiau, nei trūkumų, o patogumas interneto vartotojams ir nauda – nepamatuojama.
STORE: Google Street View
http://socearn.com/store/product/433/google-street-view-360-tour-paketas-10