Details

 • TitleLYONESS - CASHBACK
 • Description

  Pinigai grįžta kiekvieną kartą perkant!

  Daugiau kaip 54 000 „Lyoness“ lojalumo partnerių ir 300 000 prekybos vietų (Cashback Points). Pas juos galite pirkti produktus ir paslaugas, už kurias Jums grąžinami pinigai. Nesvarbu, ar perkate „Cashback Card“ kortele, čekiu ar internetu – Jums grąžinama iki 5 % Jūsų pirkinio vertės kaip „Cashback“! Kai surinktas „Cashback“ pasieks 10 Eur (34,53 Lt), jis bus pervedamas į Jūsų banko sąskaitą. Taip kiekvieną kartą Jumsgrąžinami pinigai už pirkinius, kuriuos perkate per „Lyoness“! Savo „Cashback“ likutį galite patikrinti bet kuriuo metu Mano profilis.

  Su kiekvienu apsipirkimu per „Lyoness“, gaunate ne tik „Cashback“, bet ir pirkimo taškų (Shopping Points). Jie kaupiasi Jūsų paskyroje, Pirkimo taškų sąskaitoje ir gali būti panaudoti pirkimo taškų sandoriams (Shopping Point Deals), kuriuos siūlo „Lyoness“ lojalumo partneriai, arba didelėms nuolaidoms, perkant produktus lojalumo mole (Loyalty Mall).

  „Lyoness“ buvo įkurta 2003 m. ir šiuo metu turėdama apie 1 000 darbuotojų aktyviai veikia 47 pasaulio rinkose įvairiuose sektoriuose kaip tarptautinė vartotojų pirkimo bendruomenė ir pasaulinė „Lyoness“ lojalumo partnerių klientų lojalumo programa. Daugiau kaip 5 milijonai narių gauna išskirtinę pirkimo naudą, pavyzdžiui, susigrąžina pinigų pirkdami arba gauna pirkimo taškų, o lojalumo partneriai įgyja lojalių klientų ir jiems teikia tam tikras privilegijas.

  Kaip tai veikia? Visiškai paprastai. „Lyoness“ siūlo neprilygstamą koncernų, smulkiųjų ir vidutinių įmonių bei internetinių lojalumo partnerių tinklą, kuris suteikia galimybę pasaulio mastu naudingai apsipirkti. Šiuo metu nariai gali pirkti iš daugiau kaip 54 000 lojalumo partnerių, daugiau kaip 300 000 „Cashback“ vietų ir gauti „Cashback“ naudą bei rinkti pirkimo taškus.

  Nuo 2008 m. be „Lyoness“ narių ir lojalumo partnerių naudą švietimo srityje per Lyoness Child & Family Foundation fondą gauna socialiai remtini vaikai, jaunuoliai ir šeimos. 2011 m. buvo įkurtas kitas Lyoness Greenfinity Foundation fondas, kuris kovoja už visuotinę tvarią aplinkos apsaugą, vykdo novatoriškus klimato apsaugos projektus ir investuoja į atsinaujinančiųjų energijos šaltinių naudojimą.

  Mes norime pasiekti tuos žmones, kurie ieško būdų, kaip sutaupyti kiekvieną kartą perkant prekes ar paslaugas. Mes norime pasiekti įmones, kurios ieško būdų, kaip užtikrinti ilgalaikį klientų lojalumą. Ši tarptautinė įmonė, užtikrinanti pirkėjų ir įmonių interesus, sukūrė unikalų, globalų tinklą. Pagrindinė pirkimo bendruomenės idėja yra lojalumo programa bendruomenei, suteikianti naudą klientams ir lojalumo partneriams. Stipri bendruomenė pasižymi kultūrine įvairove bei novatoriškų idėjų gausa, bendruomenės nariai jaučiasi atsakingi už kitus bendruomenės narius, stengiasi jiems padėti bei rūpinasi mus supančios aplinkos išsaugojimu. Tai atspindi mūsų įmonės identitetą.Tik drauge galime būti stiprūs ir vystyti bei įgyvendinti socialiai atsakingas idėjas

  Telefonas: +370 600 87080 

  E-mail: member-service@lyoness.lt

 • Address LT, Vilnius, Olimpiečių g. 1
 • Websitehttps://www.lyoness.com/lt
 • Phone(8-5) 268 3368

Rate

Rate (5)

Showcase Photos

Note

„CASHBACK“ – PINIGŲ GRĄŽINIMAS NUO KIEKVIENO PIRKIMO*
Daugiau kaip 54 000 „Lyoness“ lojalumo partnerių ir 300 000 prekybos vietų (Cashback Points). Pas juos galite pirkti produktus ir paslaugas, už kurias Jums grąžinami pinigai.
Nesvarbu, ar perkate „Cashback Card“ kortele, čekiu ar internetu – Jums grąžinama iki 5 %
Jūsų pirkinio vertės kaip „Cashback“! Kai surinktas „Cashback“ pasieks 10 Eur, jis bus pervedamas į Jūsų banko sąskaitą. Taip kiekvieną kartą Jums grąžinami pinigai už pirkinius, kuriuos perkate per „Lyoness“! Savo „Cashback“ likutį galite patikrinti bet kuriuo metu Lyoness - Mano profilis.
Jūsų tiesioginės ir netiesioginės draugystės premijų (kiekviena po 0,5%) apžvalga . Verta rekomenduoti Lyoness pirkimo naudas!
Del registracijos skambinti +37060087080 Andrej

Google Street View LYONESS

Favorite Pages

Team

Tag Cloud

cashback lioness card dovanos internetines parduotuves akcijos lioness network marketing fondoten interneto parduotuves lioness rewards card lyonesse card cashback living net cashback network lioness cashback cashbackliving akciju pirkimas statybines medziagos savo lioness discount card lioness rewards program zemes ukis akcijos internetu parduotuves internetu lioness network marketing company lioness rewards lioness company lioness multi level marketing cashback corp parduotuve internete internetines svetaines internetines parduotuves lietuvoje lioness shopping pirkimas internetu cash back corp lioness cash back lioness cards card lioness internetine svetaine kompiuteriu parduotuves maisto produktai internetu naudoti lyonesse cashback lioness online shopping cashback corporation isparduotuves internete akcijos parduotuvese interneto parduotuves lietuvoje interneto partneris lyonessa tv parduotuve lioness gruppo acquisto prekiu zenklai interneto pasiulymai apsipirkimas internetu parduotuve akciju pirkimas internetu prekiniai zenklai lojalumo kortele siulo pasiulymai telefon lt card lioness network informacijos apsauga imones logotipas dovanoti lojalumo korteles lioness carta lyonesses kaip pirkti internetu prekes zenklai prekinis zenklas tai su partneriu paieska cekis kortele gyvenimo budas maxima kortele parduotuve iki akcijos zemes ukio kaip isigyti busta parduotuves telefone ir maisto prekes atsiskaitymas kortele bus ir savossa esat e sveikatos kortele pirkimo senuku kortele

Statistics

Unique Visitors * 798
Page Views * 1239
* Data for last 30 days

Similar Pages

 • Now
 • July
 • 2016
 • Created